Sülearvuti Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i5-13420H 15.6inch FHD 16GB DDR4 3200 512GB M.2 SSD 2242 UMA W11P 2YR Depot
Tootekood: 83A100A6MX GTIN: 197532177987
Pakkumised
609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83A100A6MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 609.00 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib