Sülearvuti Lenovo | ThinkBook 16 ARP | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 7735HS | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | SSD 512 GB | AMD Radeon 680M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language 42
Sülearvuti Lenovo | ThinkBook 16 ARP | Arctic Grey | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 7735HS | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | SSD 512 GB | AMD Radeon 680M Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language 42
Tootekood: 21MW0011MX GTIN: 198153109715
Pakkumised
982,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MW0011MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 982.95 |
| Max. hind | 982.95 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib