Sülearvuti MSI Modern 15 H AI C1MG-013PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
Sülearvuti MSI Modern 15 H AI C1MG-013PL Intel Core Ultra 5 125H Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Black
Tootekood: C1MG-013PL GTIN: 4711377208215
Pakkumised
680,65 € +0,10 € | |||
714,90 € | |||
727,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C1MG-013PL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 680.65 |
| Max. hind | 727.49 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib