Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad L13 G5 21LB0013PB W11Pro Ultra 5 125U/16GB/512GB/INT/13.3 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad L13 G5 21LB0013PB W11Pro Ultra 5 125U/16GB/512GB/INT/13.3 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO2 Offset
Tootekood: 21LB0013PB GTIN: 197530841057
Pakkumised
1426,95 € +3,05 € | |||
1444,00 € | |||
1510,16 € +3,28 € | |||
1517,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LB0013PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1426.95 |
| Max. hind | 1517.44 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib