Sülearvuti DELL Latitude 7455 | 14 " | IPS | Touchscreen | QHD+ | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Snapdragon X Plus | 16 GB | LPDDR5x | SSD 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty
Sülearvuti DELL Latitude 7455 | 14 " | IPS | Touchscreen | QHD+ | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Snapdragon X Plus | 16 GB | LPDDR5x | SSD 512 GB | Qualcomm Adreno GPU | Windows 11 Pro | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty
Tootekood: 1006897741/2 GTIN: 2000001325766
Pakkumised
987,60 €* | |||
987,60 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1006897741/2 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 987.60 |
| Max. hind | 987.60 |
| Toode lisatud | 2024-08-14 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib