Kasutatud sülearvuti HP Envy, Intel® Core™ i5-1335U, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphics, hõbe
Tootekood: 7H9Y4UA#ABA GTIN: 197192434918
Eripakkumised
Pakkumised
859,00 € +30,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7H9Y4UA#ABA |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 859.00 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-16 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib