Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3448AM4
Tootekood: 887619384888
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 887619384888 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Displayport | Jah |
| eSATA | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2013-02-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib