Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3317U/14" HD+ LED/4GB /240GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/W7Pro64/Uskey backlit/3YW
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3317U/14" HD+ LED/4GB /240GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/W7Pro64/Uskey backlit/3YW
Tootekood: 3460BA4
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3460BA4 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2013-03-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib