Universaalrehv Bridgestone Turanza All season 6 DriveGuard RFT ( 225/55 R17 101W XL Enliten / EV, runflat )
Tootekood: 225/55R17 COBR 101W TAS6D GTIN: 3286343121313
Pakkumised
224,12 € | |||
221,63 € | |||
176,84 € | |||
177,96 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/55R17 COBR 101W TAS6D |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 55 |
| Diameeter | 17" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Gislaved, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 176.84 |
| Max. hind | 224.12 |
| Toode lisatud | 2024-08-22 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib