Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon N3N7YMS Intel i5 3317U 1.7GHz 4GB 120GB 14" Windows 7 Professional
Tootekood: N3N7YMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3N7YMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 120GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Toode lisatud | 2012-11-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib