Sülearvuti Acer Aspire 5 A515-48M 15.6 FHD IPS 7530U 16GB 512SSD RU W11
Tootekood: NX.KJ9EL.001 GTIN: 4711121838668
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.KJ9EL.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2024-08-26 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib