Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1505VA-MA081W 15.6OLED i5-13500H 16GB 512SSD RU W11 Black
Tootekood: 90NB10P1-M00FX0 GTIN: 4711387363331
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10P1-M00FX0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2024-08-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib