Sülearvuti Asus VivoBook 15X M3504YA-MA312W 15.6 120hz 7530U 16GB 512SSD EN W11 Silver
Tootekood: 90NB1182-M00CU0 GTIN: 4711387465431
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1182-M00CU0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2024-08-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib