Sülearvuti DELL XPS 15 Alumiinium Full HD Intel i5 3210M 2.5GHz 4GB 750GB 7200RPM 15.6" DVD-kirjutaja Windows 8
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2013-03-18 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib