Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon 3G Intel i7 3667U 2GHz 8GB 180GB 14" Windows 7 Professional
Tootekood: N3N7ZMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3N7ZMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2013-03-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib