Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch, i7/240GB SSD/14.0" Premium HD+ Multitouch/W8P/3G
Tootekood: N3NAQMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3NAQMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2013-03-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib