Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon 3460BA4 Intel i5 3317U 1.7GHz 4GB 240GB 14" Windows 7 Professional
Tootekood: LEN X1 3460BA4
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LEN X1 3460BA4 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2013-05-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib