Mälu Corsair DDR5 Venegeance RGB White 32GB 6400MHz
Tootekood: CMH32GX5M2B6400C36W GTIN: 840006671282
Pakkumised
571,10 € | |||
580,70 € | |||
585,85 € −3,86 € | |||
591,96 € | |||
603,40 € | |||
606,72 € −25,28 € | |||
613,01 € | |||
620,90 € −29,70 € | |||
658,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B6400C36W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 571.10 |
| Max. hind | 749.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-30 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib