Mälu Crucial DDR5 Pro OC 32GB 2x16GB 6000MHz CL36 White
Tootekood: CP2K16G60C36U5W GTIN: 649528943019
Eripakkumised
Pakkumised
505,30 € | |||
520,90 € −1,00 € | |||
521,71 € −1,19 € | |||
557,99 € | |||
420,52 € +0,02 € | |||
450,90 € +0,02 € | |||
451,20 € | |||
461,98 € | |||
463,93 € | |||
464,90 € −1,10 € | |||
475,30 € | |||
484,68 € | |||
524,58 € −1,21 € | |||
525,51 € −1,24 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CP2K16G60C36U5W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 420.52 |
| Max. hind | 600.90 |
| Toode lisatud | 2024-08-30 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib