Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 Black 96GB 6400MHz CL32
Tootekood: F5-6400J3239F48GX2-RS5K GTIN: 4713294233875
Pakkumised
999,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-6400J3239F48GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 96GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6400MHz (PC5-51200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 32 |
| Min. hind | 999.99 |
| Max. hind | 999.99 |
| Toode lisatud | 2024-08-30 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib