Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (3460-D3G)
Tootekood: N3ND3MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3ND3MS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2013-07-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib