Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch i7-3667U 14inch PHD+ MT 8GB 240GB SSD FDE Intel HD 4000 FPR 3G W7P64+W8P RDVD 3460-D4G Topseller
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch i7-3667U 14inch PHD+ MT 8GB 240GB SSD FDE Intel HD 4000 FPR 3G W7P64+W8P RDVD 3460-D4G Topseller
Tootekood: N3ND4MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3ND4MS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib