Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch i7-3667U 14inch PHD+ Multitouch 8GB 240GB SSD FDE Intel HD 4000 FPR 3G BL KB W8P 3460-D5G Topseller
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch i7-3667U 14inch PHD+ Multitouch 8GB 240GB SSD FDE Intel HD 4000 FPR 3G BL KB W8P 3460-D5G Topseller
Tootekood: N3ND5MS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3ND5MS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib