Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3427U/14" HD+ LED/8GB /180GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/Win7PRO64wWin8Pro64/Uskey backlit/3YW
Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3427U/14" HD+ LED/8GB /180GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/Win7PRO64wWin8Pro64/Uskey backlit/3YW
Tootekood: 346082G
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 346082G |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2013-07-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib