Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon Touch N3NANMH 3G Intel i5 3427U 1.8GHz 4GB 180GB 14" Windows 8 Pro
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2013-08-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib