Sülearvuti Asus K56CB 15.6 LED HD / I5-3317U/GT 740M 2GB/4GB /750GB/ No OS
Tootekood: K56CB-XX073
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K56CB-XX073 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| WiDi | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2013-08-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib