Suverehv Continental SportContact 5 ( 275/45 R18 103W veljekaitsega, MO )
Tootekood: 275/45R18 LOCO 103W SC5M GTIN: 4019238510881
Pakkumised
96,39 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 275/45R18 LOCO 103W SC5M |
| Rehvi laius | 275mm |
| Rehvi profiil | 45 |
| Diameeter | 18" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Veljekaitsega | Jah |
| Min. hind | 96.39 |
| Max. hind | 96.39 |
| Toode lisatud | 2013-09-02 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib