Suverehv Goodyear Efficient Grip Performance ( 205/50 R16 87W veljekaitsega (MFS) )
Tootekood: 205/50R16 LOGO 87W EFFGP GTIN: 5452000654458
Eripakkumised
Pakkumised
181,46 € | |||
148,11 € | |||
153,90 €* | |||
153,90 €* | |||
171,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 205/50R16 LOGO 87W EFFGP |
| Rehvi laius | 205mm |
| Rehvi profiil | 50 |
| Diameeter | 16" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Veljekaitsega | Jah |
| Min. hind | 148.11 |
| Max. hind | 181.46 |
| Toode lisatud | 2013-09-03 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib