Lamellrehv Hankook Winter i*cept IZ3 X W636A ( 235/60 R18 107T XL 4PR, Nordic compound SBL )
Tootekood: 235/60R18 ZTHA 107T W636A GTIN: 8808563583365
Pakkumised
153,77 € | |||
163,00 € | |||
153,76 € | |||
162,95 € | |||
166,69 € | |||
169,17 € | |||
141,40 € | |||
148,78 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 235/60R18 ZTHA 107T W636A |
| Rehvi laius | 235mm |
| Rehvi profiil | 60 |
| Diameeter | 18" |
| Põhjamaine kummisegu | Jah |
| Min. hind | 141.40 |
| Max. hind | 169.17 |
| Toode lisatud | 2024-09-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib