Universaalrehv Bridgestone Turanza All season 6 DriveGuard RFT ( 225/55 R18 102V XL Enliten / EV, runflat )
Tootekood: 225/55R18 CTBR 102V TAS6D GTIN: 3286343121412
Pakkumised
221,80 € | |||
319,51 € | |||
172,17 € | |||
172,83 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/55R18 CTBR 102V TAS6D |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 55 |
| Diameeter | 18" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Gislaved, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 172.17 |
| Max. hind | 319.51 |
| Toode lisatud | 2024-09-29 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib