Sülearvuti Asus VivoBook Pro N6506MV-MA032W 15.6 120hz 155H 24GB 1SSD RTX4060 EN W11
Tootekood: N6506MV-MA032W/R GTIN: 4711387457993
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N6506MV-MA032W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib