Sülearvuti Asus VivoBook S 14 Flip TP3402VA-KN346W 14 OLED i5-1335U 16GB 1SSD EN W11
Tootekood: 90NB10W2-M00D70 GTIN: 4711387544143
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10W2-M00D70 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib