Sülearvuti Lenovo LOQ 15ARP9 15.6 144hz 7235HS 16GB 512SSD RTX3050 EN W11 83JC005VPB
Tootekood: 83JC005VPB GTIN: 198153860609
Eripakkumised
Pakkumised
923,78 € | |||
787,20 € | |||
807,12 € −10,30 € | |||
859,75 € −8,68 € | |||
866,78 € +7,75 € | |||
869,00 € | |||
869,00 € | |||
871,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JC005VPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 787.20 |
| Max. hind | 923.78 |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib