Sülearvuti DELL Latitude 3550 15.6 FHD IPS i5-1345U 16GB 512SSD EN W11Pro Gray
Tootekood: N005L355015EMEA_VP GTIN: 5901165765122
Pakkumised
1069,20 € +2,30 € | |||
1090,95 € +0,15 € | |||
1180,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N005L355015EMEA_VP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1069.20 |
| Max. hind | 1180.55 |
| Toode lisatud | 2024-10-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib