Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2024) (M4 Pro 12-Core CPU, 16-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, SWE) Space Black
Tootekood: MX2H3KS GTIN: 195949874819
Eripakkumised
Pakkumised
2399,00 € | |||
2409,85 € | |||
2553,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MX2H3KS |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 Pro |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Bluetooth | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2362.40 |
| Max. hind | 2553.60 |
| Toode lisatud | 2024-10-31 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib