Sülearvuti Apple MacBook Pro 16" (2024) (M4 Pro 14-Core CPU, 20-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MX2T3ZE GTIN: 195949868009
Eripakkumised
Pakkumised
2599,00 € | |||
2899,00 € | |||
2930,99 € | |||
2992,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MX2T3ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 Pro |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 2599.00 |
| Max. hind | 2992.90 |
| Toode lisatud | 2024-10-31 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib