Kasutatud sülearvuti Asus SALE OUT. M1505YA-MA086W/7730U/0005DA/16G/UI/1SMA/WOC/V/WAE/G2 | | Vivobook 15 OLED M1505YA-MA086W | Cool Silver | 15.6 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1620 pixels | 60 Hz | Glossy | AMD Ryzen 7 | 7730U | 16 GB | 8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.0 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Kasutatud sülearvuti Asus SALE OUT. M1505YA-MA086W/7730U/0005DA/16G/UI/1SMA/WOC/V/WAE/G2 | | Vivobook 15 OLED M1505YA-MA086W | Cool Silver | 15.6 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1620 pixels | 60 Hz | Glossy | AMD Ryzen 7 | 7730U | 16 GB | 8GB DDR4 on board + 8GB DDR4 SO-DIMM | Solid-state drive capacity 512 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.0 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DAMAGED PACKAGING
Tootekood: 90NB10Q2-M00320SO GTIN: 2000001340356
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10Q2-M00320SO |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2024-11-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib