Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon N3N7YMH Intel i5 3317U 1.7GHz 4GB 120GB 14" Windows 7 Professional
Tootekood: LEN X1 N3N7YMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LEN X1 N3N7YMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 120GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Toode lisatud | 2013-10-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib