Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3427U/14" HD+ LED/CAM/8GB /128GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/W7Pro64/Uskey backlit/3YW
Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad X1 Carbon/Intel i5-3427U/14" HD+ LED/CAM/8GB /128GB SSD/Wlan agn/3G/BT/4-Cell/W7Pro64/Uskey backlit/3YW
Tootekood: 34604K5
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 34604K5 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2013-10-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib