Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad/X131E/E1-1200/11.6" /4GB/320GB/RadeonHD7310/Wlan bgn/3G Optional/6-Cell/No OS/USkey/1YW
Sülearvuti Lenovo Lenovo/ThinkPad/X131E/E1-1200/11.6" /4GB/320GB/RadeonHD7310/Wlan bgn/3G Optional/6-Cell/No OS/USkey/1YW
Tootekood: 33721A6
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 33721A6 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Kõvaketta maht | 320GB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2013-10-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib