Sülearvuti Asus X502CA White / Intel Celeron 1007U 1.5GHz / 4GB 1600MHz / 500GB / 15.6" / Intel HD2500 / RU KB
Tootekood: X502CA-XX076D RU; 90NB00I2-M06970
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X502CA-XX076D RU; 90NB00I2-M06970 |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/RUS |
| HDMI | Jah |
| Värvus | Valge |
| Toode lisatud | 2013-11-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib