Sülearvuti HP ProBook 470 i3-4000M 17.3 HD+ 4GB/500 DVDRW FPR WC R8750M Win8 Pro 64/ Win7
Tootekood: E9Y61EA#AKD
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | E9Y61EA#AKD |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| WiDi | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2013-12-07 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib