Sülearvuti Asus Notebooks X501U 15,6 / C60 / 4GB / 500GB / HD6290 / NoODD / NoOS
Tootekood: X501U-XX029
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X501U-XX029 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD C-Series |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| VGA port | Jah |
| WiDi | Jah |
| Värvus | Valge |
| Toode lisatud | 2013-12-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib