Sülearvuti Lenovo ThinkPad P1 G7 16 OLED 185H 64GB 2SSD RTX4070 EN W11P Black 21KV0028PB
Tootekood: 21KV0028PB GTIN: 198153494545
Pakkumised
5243,78 € | |||
5275,20 € | |||
5445,91 € | |||
5694,77 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21KV0028PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 5243.78 |
| Max. hind | 5694.77 |
| Toode lisatud | 2024-12-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib