Sülearvuti Lenovo ThinkPad X230 Intel i5-3360M 12.5" HD Cam 8GB 180GB SSD Wlan abgn 6-Cell W7PRO64 USkey 3YW
Tootekood: 2325NR8
Info: http://www.lenovo.com/
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 2325NR8 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2014-02-02 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib