Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon Touch 14" Intel Core i5-4200U 8GB 180GB SSD + 3G modem Windows 8.1 Pro
Tootekood: 20A7003VMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A7003VMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2014-02-08 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib