Sülearvuti DELL Inspiron 3530 15.6" FHD i5 8GB 256GB EN Carbon Black
Tootekood: 1012324591 GTIN: 2000001345665
Pakkumised
581,13 € | |||
699,63 € | |||
728,19 € | |||
736,23 € | |||
696,45 € | |||
725,33 € | |||
729,00 €* | |||
729,00 €* | |||
729,50 € | |||
759,15 € | |||
802,83 € +73,83 € | |||
950,26 € +0,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 1012324591 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 581.13 |
| Max. hind | 950.26 |
| Toode lisatud | 2024-12-27 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib