Sülearvuti Asus S5406SA CU5-226V 14" FHD CU5 16GB 512GB US
Tootekood: 90NB15R2-M00340 GTIN: 4711387807880
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB15R2-M00340 |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2024-12-27 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib