Sülearvuti DELL Latitude 3550, i5-1335U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graphics, hall
Tootekood: P9J59 GTIN: 5397184875230
Pakkumised
921,85 € | |||
937,17 € | |||
961,90 € | |||
971,56 € | |||
981,35 € −51,65 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | P9J59 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 921.85 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2024-12-28 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib