Sülearvuti Lenovo t jaam ThinkPad P16v G1 RYZEN 7 PRO 7840HS 3.8G 8C 16T 16GB DDR5 5600 SODIMM 512GB SSD M.2 2280 G4P TLC OP W11 PRO
Sülearvuti Lenovo t jaam ThinkPad P16v G1 RYZEN 7 PRO 7840HS 3.8G 8C 16T 16GB DDR5 5600 SODIMM 512GB SSD M.2 2280 G4P TLC OP W11 PRO
Tootekood: 21FE000WPB GTIN: 197528111865
Pakkumised
2068,30 € +3,10 € | |||
2149,21 € +3,21 € | |||
2197,58 € +3,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21FE000WPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 2068.30 |
| Max. hind | 2197.58 |
| Toode lisatud | 2024-12-30 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib